Zamówiłam kocyk minky dla córki

Miesiąc temu urodziłam synka, któremu zdecydowałam się dać na imię Mikołaj. Mój synek jest wyjątkowo grzecznym chłopcem. Mam porównanie do starszej córki, która w dała mi w kość od samego początku. Zosia bardzo pomaga mi przy swoim młodszym bracie i jestem jej za to wdzięczna. 

Mikołaj dostał od cioci piękny kocyk

kocyki minkyPoprosiłam na chrzestnych moją siostrę i jej męża. Ilona prowadzi swoją firmę i ona od razu zapewniała mnie kiedy byłam już w ciąży, że nie mam kupować żadnej pościeli ani kocyków bo ona wszystko będzie dla Mikołaja szyła. Kiedy Mikołaj był malutki dostał od cioci swój pierwszy kocyk. Był on bardzo mięciutki i Mikołajowi bardzo dobrze się pod nim spało. Wiedziałam, że moja siostra ma dobry gust i spory dar. Nie sądziłam jednak, że kocyki minky, które szyje są aż tak fajne. Ilona zaczęła prowadzić firmę dopiero jakiś czas temu dlatego wcześniej nie miałam możliwości żeby córce zamawiać u niej takie piękne kompleciki. Powiedziałam Ilonie,m że powinna założyć swoją stronę internetową ze wszystkimi produktami, które ma w swojej ofercie. Dzięki temu na pewno jej produkty będą cieszyć się sporym zainteresowaniem. Ilona mnie posłuchała i miała dużo zamówień na kocyki w różnych kolorach i rozmiarach. Ja także byłam jej stałą klientką. Jakiś czas temu zamówiłam kocyk minky dla córki a później zamówiłam komplet dla Mikołaja. Jego pierwszy kocyk, który dostał od cioci był już na niego za krótki i potrzebował większego rozmiaru. 

Ilona uszyła dla Mikołaja kocyk i poduszkę z minky w niebieskim kolorze. Mikołaj był zachwycony. Akurat jest cieplej na dworze więc naszą ciepłą kołderkę schowałyśmy a synek śpi teraz na podusi i pod nowym kocykiem. Bardzo się cieszę, że jest tak zadowolony z nowej rzeczy, którą dla niego zamówiłam.