Wózki firmy Bebetto

Na jakość wózka mają wpływ szczegóły i materiały z jakich jest wykonany. Nie zawsze najdroższy model jest najlepszy, bo często płacimy za markę, która zawyża cenę. Zanim dokonamy zakupu właściwego wózka, najlepiej porównać oferty kilku producentów i sprawdzić ich opinie. 

Wyposażenie wózka 3w1 z serii Vulcano

bebetto vulcano 3w1Możemy każdą cześć wózka kupować oddzielnie, ale możemy też za jednym razem kupić komplet wymiennych elementów, nakładanych na jeden stelaż. Gondola, spacerówka i fotelik samochodowy, tworzą zestaw niezbędnych elementów dla każdego rodzica. Większość z nas posiada samochód, więc fotelik będzie niezbędny. Wózek Bebetto Vulcano 3w1 posiada w zestawie specjalny adapter, który umożliwia zapięcie wózka w każdym modelu samochodu. Lekki, aluminiowy stelaż do wyboru w kolorze białym, czarnym i szarym, posiada system łatwego składania i rozkładania niemalże jedną ręką. Duże, pompowane koła są wyposażone w blokadę jazdy na wprost, oraz możliwość przełączenia na funkcję obrotowych kół ułatwiającą jazdę po nierównym terenie. Stelaż razem z kołami waży tylko niecałe osiem kilo, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Wymienna gondola i spacerówka są wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów i bez użycia szkodliwych farb. Gondolę w serii Vulcano, możemy wybrać mniejszą, półokrągłą, albo większą o kształcie prostokąta. Obie posiadają wbudowany w podłoże system wentylacji, który zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, oraz regulowaną wysokość materacyka aż w czterech ustawieniach.

Wózek Vulcano 3w1 jest bogatą wersją posiadającą pełne, niezbędne wyposażenie na pierwsze lata życia dziecka. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych spacerówki i budki gondoli, oraz spodu, wykonanego z materiału lakierowanego pcv. Także fotelik możemy wybrać spośród kilku, dostępnych kolorów.