Swój magazyn wyposażyłem w regały z napędem

Mój sklep internetowy rozwinął się do tego stopnia, że powierzchnia w garażu mojego domu przestała wystarczać do tego, żeby na spokojnie przechowywać sprzedawane towary. Potrzebowałem magazynu, w którym mógłbym przechowywać palety z towarem. Pomyślałem, że zainwestuję w porządne rozwiązania w zakresie regałów magazynowych.

Praktyczna strona regałów wyposażonych w napęd

regały paletowe z napędemTowar, który sprzedaję wymaga składowania go na specjalnych paletach. Przechowywanie palet na magazynie nie jest trudne, ale w tym celu trzeba posiadać najczęściej wózek widłowy. Wózek widłowy jest koniecznością na każdym magazynie. Ja poszedłem o krok dalej. Zamówiłem do mojego magazynu regały z zamontowanym napędem. Regały wyposażone są w specjalne rolki, po których mogą przesuwać się palety. Zainwestowanie w takie regały paletowe z napędem bardzo się opłaciło. Mam wrażenie, że taka technologia bardzo usprawniła pracę mojego magazynu. Dzięki tym specjalistycznym regałom nie muszę się martwić o najtrudniej dostępne miejsca na magazynie. Wystarczy położyć paletę na rolkach i włączyć mechanizm napędzający. Rolki przeciągają paletę we wskazane miejsce na magazynie. Dzięki temu mogę w pełni wykorzystać powierzchnię magazynową, jaką dysponuję. Mechanizm przesuwania palet jest bardzo pomocny w prawidłowej obsłudze sprzedaży w mojej firmie. Wszakże niektóre towary znajdują się na paletach schowanych gdzieś z tyłu magazynu.

Kiedy zamawiałem regały na magazyn to zdałem się na firmę, która oferowała kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Doskonale dobrali oni rodzaj sprzętu i dopasowali odpowiednie rozwiązania do wielkości powierzchni oraz rodzaju przechowywanego towaru. Regały z napędem okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj moja firma może zaoferować błyskawiczną obsługę klientów.

Przewiń do góry