Serwis oferujący wymianę ekranów w iPhone 6

Od zawsze mam problem ze zbitymi ekranami w telefonach. Chyba nie było telefonu, który prędzej czy później nie lądował w serwisie z powodu potłuczenia ekranu. Dziewczyna kilkakrotnie kupowała mi różnego typu etui, przypominała o założeniu szkła hartowanego. Ale to jak zwykle nie pomaga, nawet jak włoży mi telefon w obudowę, to ja mechanicznie ją ściągam, bo najbardziej lubię gołe telefony bez obudowy czy etui.

Najlepsze miejsce do wymiany szybki w iPhone 6

wymiana szybki - iphone 6Od kilku lat mam iPhone 6, dostałem go kiedyś na święta Bożego Narodzenia. Wiem, że już jest dużo nowszych modeli, ale jakoś zawsze brakuje mi pieniędzy, a do obecnego jestem naprawdę bardzo przyzwyczajony. Ale jak to bywa ze mną, regularnie średnio trzy razy do roku tłukę ekran. Na ratunek, kiedy potrzebna jest wymiana szybki – iPhone 6, trafiam do mojego ulubionego serwisu. Bywam tam na tyle często, że obsługa śmieje się, że chyba specjalnie tłukę tak te ekrany, żeby ich odwiedzać. Prawda jest taka, że może gdyby miejsce, gdzie naprawiają mi telefon było mniej przyjemne, to może bardziej bym o ten telefon dbał. Wiadomo, że to taki żart, ale z ręką na sercu polecam to miejsce, bo w bardzo korzystnej cenie i bardzo szybko wymieniają szybki. Tak naprawdę zostawiam telefon na godzinę, maksymalnie na dwie i już telefon jak nowy. A i obsługa zawsze pomocna, doradzi i udzieli wszelkiego wsparcia.

Domyślam się, że takich osób jak ja nie jest wiele. A przynajmniej nie są aż tak częstym gościem w serwisie, ale chyba każdemu w życiu chociaż raz zdarzyło się uszkodzić ekran. Niestety, taki pech, że najczęściej telefony upadają ekranem w dół i wystarczy odrobina pecha, a ekran ulega zniszczeniu. Ja się bardzo cieszę, że mam swoje sprawdzone miejsce od napraw i każdemu je polecam.

Przewiń do góry