Przebudowa domu odziedziczonego w spadku

Byłem świadom spadku i nie było to dla mnie żadnym zaskoczeniem. Odziedziczyłem dom w Dzierżonowie i miałem w planie się do niego przeprowadzić. Musiałem jednak najpierw poczynić kilka istotnych zmian, żeby dobrze mi się tam mieszkało.

Zamieszkanie w nowoczesnym domu

domy dzierżoniówDom odziedziczony po moich dziadkach zdecydowałem się przebudować, ponieważ chciałem, żeby był nowoczesny. Miałem koncepcję, ale musiałem wybrać się do firmy projektowej, ponieważ na własną rękę żadnych zmian nie mogłem poczynić. W okolicy, gdzie miałem zamieszkać, były tylko same nowoczesne domy Dzierżoniów się rozwijał, co z każdym rokiem było bardziej widoczne. Dom zamierzałem dostosować do swoich potrzeb. Zależało mi na zburzeniu ściany, dzięki której mogłem połączyć kuchnię z salonem. Na piętrze chciałem mieć dość spory taras i w mojej ocenie tego typu przebudowa była zdecydowanie realna do wykonania. W biurze projektowym przedstawiłem projekt domu dziadków i wskazałem jakie zmiany mnie interesują. Rozmawiałem z bardzo rzeczowym człowiekiem, który był w stanie odpowiedzieć na każde moje pytanie. Dowiedziałem się, że bez obaw mogę wprowadzić wszystkie zmiany, ponieważ nie zagrażają one konstrukcji domu. Byłem zachwycony tą informacją i do działania zabrałem się od razu. Wiedziałem, że zamieszkam w nowoczesnym domu, który w całości spełni moje oczekiwania. Zainwestowałem w to przedsięwzięcie ogromne pieniądze, ale zdecydowanie było warto. Posiadałem piękny, nowoczesny dom, w którym chętnie zamieszkałem.

Dom wzbudzał ogromne zainteresowanie i nawet znalazło się kilka osób zainteresowanych jego kupnem. Oczywiście odmówiłem, ponieważ dom przebudowałem dlatego, że chciałem w nim mieszkać. Okolica bardzo mi się spodobała i szybko zadomowiłem się w nowym miejscu.

Przewiń do góry