Profesjonalna sesja wizerunkowa

Po ukończeniu studiów w szkole artystycznej zapisałam się na dodatkowe kursy z zakresu fotografii. Po kilku latach zakończyłam swoją edukację i razem z paczką znajomych z uczelni założyliśmy własne studio fotograficzne w centrum naszego miasta.

Przygotowania do sesji wizerunkowej

sesje wizerunkoweNasze usługi fotograficzne były bardzo rozległe. Zajmowaliśmy się tworzeniem portretów, albumów ślubnych, a także fotografii biznesowej. Nasze profesjonalne sesje wizerunkowe dla firm były niezwykle popularne. Do każdego zlecenia staraliśmy się podchodzić indywidualnie, aby jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów. Fotografia wizerunkowa jest specyficznym rodzajem naszej pracy, a my musimy na każdym zdjęciu zawrzeć odpowiedni przekaz, który później powinien trafić do innych. Przed każdą sesją dla firm tworzymy zarys scenariusza, zapoznajemy się z głównymi potrzebami danej firmy, dobieramy stylistykę oraz lokalizację. Wówczas, prosimy pracowników firmy o pozowanie do zdjęć i wspólnie z przedstawicielami klienta wybieramy najlepsze fotografie. Zdjęcia mogą się różnić w zależności od potrzeb klienta. Często sesja biznesowa jest wykorzystywana na różnych portalach społecznościowych danej korporacji, a zdjęcia bardziej kolorowe i w mniej biurowych pozycjach zdobią ściany firmy. Podczas takich spotkań ważna jest współpraca, odpowiednie zaplecze, dobry sprzęt fotograficzny oraz umiejętność komunikacji. Dzięki tym wszystkim czynnikom, nasze zdjęcia korporacyjne zawsze są wykonane profesjonalnie, a klienci zachwalają nasze usługi fotograficzne.

Gdy zaczęłam zajmować się fotografią, wiedziałam w jakim konkretnym kierunku będę tworzyć zdjęcia. Współpraca z moimi klientami zawsze jest dla mnie przyjemnością i sprawia mi dużą satysfakcję. Cieszę się, że moi współpracownicy również spełniają się w roli profesjonalnych fotografów.

Przewiń do góry