Najtańszy druk cyfrowy w Łodzi

druk cyfrowyWarto zastanowić się nad metodą druku, jaką wybierzemy. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie. Służy zawsze fachową pomocą. Pomoże doradzić jaka metoda druku jest w danej sytuacji najlepsza. Druk cyfrowy jest najlepszy, gdy chcemy by zlecenie zostało wykonane natychmiastowo. Niewątpliwą zaletą tej metody jest również wygoda i komfort. Szczególnie polecana jest osobom, które zlecają potrzebne materiały dosłownie na ostatnia chwilę. Dużym atutem jest także możliwość wykonania w bardzo krótkim czasie pojedynczych egzemplarzy wydruków przed zrealizowaniem dużego nakładu. Druk cyfrowy pozwala również w łatwy sposób uszlachetniać wydruki i je spersonalizować. Z kolei druk offsetowy jest najlepszy, gdy chcemy wydrukować wiele setek lub nawet tysięcy egzemplarzy, a nie zależy nam zbytnio na czasie.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wydrukiem folderów, broszur, katalogów, plakatów, gazetek reklamowych, ulotek, kalendarzy, książek, czasopism, albumów, kopert, materiałów POS, etykiet i opakowań. Oferujemy następujące rodzaje papierów: offsetowy, samoprzylepny, ozdobny oraz kredę błyszczącą lub matową.

  • Introligatornia w dzisiejszych czasach jest w większości zautomatyzowana. Dzięki temu pracę można wykonać w dużo szybszy sposób. Nasi pracownicy są w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia.
  • Łódź jest miastem, w którym mamy możliwość wykonania w pełni profesjonalnego bindowania. Druk cyfrowy obecnie łączy się bezpośrednio z oprawianiem druków. Stosuje się obecnie różne metody oprawiania, które uzależnione są przede wszystkim od typu bindowanego druku.
  • Należy pamiętać, że druk cyfrowy jest droższy od offsetowego, ale koszt wydruku ulega tylko niewielkim zmiano wraz z rosnącym nakładem.

druk

Materiały, jakie przeznaczamy do druku cyfrowego, są przesyłane do urządzenia w formie danych komputerowych. Dzięki temu możliwy jest druk bezpośredni. Wykorzystuje się go przede wszystkim do wydruku raportów, niewielkich serii materiałów na różne konferencje, materiałów biznesowych oraz reklamowych, a także druków akcydensowych. Elektrofotografia jest najczęściej stosowaną metodą tego typu druku.

Dodaj komentarz