Pod jaką pościelą śpi się najlepiej dzieciom?

 

Mój syn od jakiegoś czasu nabył nowy przywilej, mianowicie: nocowanie u kolegi. Mieliśmy zaprzyjaźnione pary, które miały dzieci w tym samym lub podobnym wieku i raz Kubuś szedł nocować do nich, a kolejnym my zabieraliśmy chłopaków do nas. Pewnego razu, nocował pierwszy raz u Krzysia, który mieszkał za ścianą.

Czego nie wiedziałam o minionkowej pościeli?

pościel minionkiDla młodych rodziców to wspaniały czas, kiedy ktoś może zająć się ich dzieckiem. Tym bardziej, jeśli jest na wyciągnięcie ręki. Jednak tym razem było trochę inaczej. Nasze dziecko wróciło z hasłem Minionki. Oczywiście wiedzieliśmy, czym są te małe stworki, ale Kubuś powiedział, że życzy sobie pościel z nimi. Tłumaczyłam dziecku, że ma różne pościele z postaciami z bajek, ale uparł się i koniec. Minionki i Minionki. Z jednej strony go rozumiem, bo był u kolegi, pod taką spał i taką chciał mieć, ale z drugiej strony, szykował się wydatek. Jednak chciałam rozpieścić to moje dziecko, bo ostatnio często chorowało, i postanowiłam, że kupuję mu tę pościel. Zmiękłam nie pierwszy i nie ostatni raz. Wyobraziłam sobie mojego Kubusia jak bardzo się cieszy z prezentu. Nie chciało mi się chodzić po mieście i szukać wzoru, więc poszłam na łatwiznę i wpisałam hasło w wyszukiwarce. Znalazłam pościel minionki od razu. Wybrałam te firmę, którą znam i wiem, że mają dobrą jakość. Zamówiłam, zapłaciłam i już cieszyłam się tym co będzie jutro lub pojutrze, gdy paczka z pościelą przyjdzie. Jakaż byłam zaskoczona, gdy okazało się, że minionkowe wnętrze nie jest dla Kubusia.

Gdy mój syn odpakował prezent, ucieszył się bardzo, zgarnął paczkę i pobiegł do sąsiada Krzysia. Dopiero po chwili dowiedziałam się o co chodziło. Gdy chłopcy nocowali razem, tak rozrabiali, że poplamili całą pościel Krzysia. Mój syn, mimo że uwielbia te żółte stworki oddał je koledze w ramach odkupienia win. Jest taki dojrzały!