Pieckominki na drewno

Urządzając swój dom, powinniśmy zrobić to tak, aby wnętrze było funkcjonalne, ale też eleganckie. Największe pole do popisu mamy urządzając salon. Poza wszystkimi niezbędnymi meblami, możemy pomyśleć o dodatkach, które nadadzą naszemu salonowi niepowtarzalnego charakteru. Jednym z takich dodatków jest kominek

Piecokominki do salonu

piecokominekW salonie spędzamy dość sporo czasu, dlatego musi on być przytulny. W innym wypadku nie będziemy mogli w nim się zrelaksować. Piecokominek jest doskonałym dodatkiem do wystroju salonu. Kominek tego typu jest nie tylko elegancki, ale też funkcjonalny, ponieważ dzięki niemu możemy ogrzać pomieszczenie. Piecokominek łączy walory tradycyjnego pieca z nowoczesnym kominkiem. Jest to połączenie idealne. Kominek tego typu zasilany jest paliwem stałym, zazwyczaj jest to drewno. Kominek jest bardzo oszczędny, a jednocześnie bardzo wydajny, więc nie potrzebujemy do niego zbyt dużo drewna, aby ogrzać cały salon. Piecokominek wykonany jest w bardzo estetyczny sposób. Do wyboru mamy kominki zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Dzięki temu łatwo znaleźć taki kominek, który dopasuje się do pozostałych elementu wystroju w naszym salonie. Kominek wykonany jest w całości z bardzo wytrzymałych materiałów, więc jego żywotność jest na bardzo dobrym poziomie. Jedyne o czym musimy pamiętać to, to aby co jakiś czas przeczyścić komin z sadzy. Nie jest to trudne, więc powinniśmy sobie poradzić z tym samodzielnie.

Za kominek tego typu zapłacimy od ośmiuset do trzech tysięcy złotych. Do tej kwoty musimy doliczyć koszt montażu, chyba że wykonamy go samodzielnie. Zakupu takiego kominka możemy dokonać w stacjonarnych sklepach z branży budowlanej lub zamówić go przez internet. To gdzie dokonamy zakupu zależy od nas.

Przewiń do góry