Mąż zaprosił mnie do włoskiej pizzerii

Bardzo rzadko jadamy na mieście. Lubię gotować i codziennie dbam o to, żeby mąż miał ciepły posiłek po powrocie z pracy. Zbliżała się kolejna rocznica naszego ślubu i mąż powiedział, że przygotował dla mnie świetną niespodziankę. Nie miałam tego dnia robić obiadu.

We włoskiej pizzerii jedzenie bardzo mi smakowało

pizzerie włoskie w toruniuWiedziałam, że chce mnie zaprosić na kolację do restauracji, ale nie miałam pojęcia gdzie planuje się wybrać. Ja uwielbiam pizzę o czym on doskonale wie. Kiedy byliśmy we Włoszech to jadłam najlepszą w życiu pizzę i nie sądziłam, że będę miała raz jeszcze taką okazję. Na dodatek nigdzie nie wyjeżdżając. Otóż mój pomysłowy mąż poszukał najlepsze pizzerie włoskie w toruniu i wybrał taką, która najbardziej będzie mi odpowiadała. Właśnie w tej pizzerii zarezerwował dla nas miejsca na ten dzień. Chętnie przyjęłam zaproszenie zwłaszcza, że nie miałam pojęcia, że są jakieś pizzerie włoskie w toruniu i byłam też ciekawa jak będzie mi smakowała pizza. Na miejscu było bardzo przyjemnie. Lokal był świetnie oświetlony a miejsca były idealne rozstawione. Żadnej z gości sobie nie przeszkadzał i można było się spokojnie najeść. Zamówiłam swoją ulubioną pizzę z kurczakiem i wzięłam lampkę czerwonego wina. W końcu mamy co świętować. Kolejny rok z tak cudownym człowiekiem to poważne wydarzenie. Na pizzę nie czekaliśmy długo i była na dodatek bardzo duża. Już wiedziałam, że całej nie zjemy i część zabierzemy do domu. Bardzo mi smakowało i byłam wdzięczna mężowi, że mnie zabrał właśnie w takie miejsce.

Teraz przynajmniej raz w miesiącu jemy pizzę. Ja nie muszę wtedy gotować. Poszliśmy też do innych pizzerii, które także okazały się świetnymi miejscami. Jedzenie jest tam wyśmienite i zawsze wychodzimy bardzo najedzeni i zadowoleni.