Fotografia ślubna – najlepsze plenery.

fotografia ślubna

Wiele jest firm zajmujących się fotografią ślubną. Wiele też mają one ze sobą wspólnego. Podobne ceny usług, czy podobny sprzęt do wykonywania fotografii. Nasza firma w tym zakresie również nie różni zbytnio od konkurencji.

Istnieje wszak jedna rzecz, która nas na tle konkurencyjnych agencji czyni nas wyjątkową. A jest nią umiejętność doboru odpowiedniego pleneru dla zdjęć ślubnych. Nasza agencja posiada w swoich szeregach osoby, które w tym zakresie umiejętności nie mają sobie równych w całej Polsce. „Plenerowy”, bo o nich tu mowa, to osoby, które odbyły specjalistyczne, kilkunastomiesięczne kursy w największych miastach europejskich, między innymi: w Madrycie, Lizbonie, Paryżu, Mediolanie, czy Berlinie. Celem niniejszych kursów było zdobycie umiejętności doboru najbardziej odpowiednich i optymalnych miejsc wybranej okolicy do wykonania plenerowych zdjęć ślubnych. Każdy uczestnik takiego kursu, na jego końcu, musiał zdać kilkanaście egzaminów z różnych dziedzin. Ich zaliczenie było warunkiem koniecznym dla otrzymania stopnia licencjata topografii plenerowej. Każdy z naszych „plenerowców” ów stopień posiada. Ta właśnie umiejętność czyni naszą agencję fotograficzną na tle innych, podobnych sobie, wyjątkową.

Jeżeli więc Twoja fotografia ślubna Warszawa ma być wyjątkowa na wyjątkową okazję, to zgłoś się do nas koniecznie. Gwarantujemy, że będziesz z naszych usług zadowolony.

Dodaj komentarz