Fotografia korporacyjna i sesje biznesowe – MokO

Fotografia korporacyjna to portrety wyjątkowych osób pracujących w firmie. Zdjęcia pracownicze są coraz częściej doceniane, jako jedno z narzędzi komunikacji marketingowej i Public Relations. Na każdym kroku pojawiają się biznesowe zdjęcia liderów i reprezentantów firm, którzy odnieśli sukces. Niestety pojawiają się również zdjęcia wykonane nieprofesjonalnie i banalnie.

Nawet zdjęcie wykonane perfekcyjnie pod względem technicznym, może okazać się klapą, jeśli osoby na nich przybierają pozy nienaturalne i niepewne. Cechy osobowości osób na portrecie powinny być wyraźne, szczere i pełne pewności siebie, ponieważ stają się wizytówką swojej firmy. Szeregowi pracownicy, dyrektorzy, członkowie zarządu i przede wszystkim Prezesi spędzają w pracy każdy dzień, zatem ich portrety powinny byś dowodem na to, że praca jest ich sposobem na życie, daje im ogromną satysfakcję i tworzy więzi. Warszawa to doskonałe miejsce na wykonanie sesji grupowej dla pracowników firmy, co gwarantuje podkreślenie siły i nierozerwalności grupy.

Fotografia korporacyjna, sesje biznesowe w moim wykonaniu to nie są portrety zdradzające niepewność, nie ma w nich miejsca na nieszczery uśmiech, czy nienaturalny gest. Kluczowym elementem zdjęcia jest twarz. Pracownicy od których zależy sukces firmy to osoby pewne siebie, silne i zdecydowane – to są cechy podkreślające osobowość i charakter człowieka w firmie. Ukazują identyfikowanie się z zespołem i przynależność do firmy za pomocą jednolitej – lecz nie banalnej i sztampowej! – stylistyki.
Moją ofertę fotografii biznesowej kieruję głównie do firm, dla których budowa wizerunku jest istotnym elementem prowadzonej działalności. Nowoczesne, oryginalne zdjęcia jako nośnik wizerunku stanowią ważny element wizerunkowy każdej liczącej się na rynku korporacji. Dla takich ludzi są te sesje – dla ludzi sukcesu.

Praca na planie zdjęciowym bywa stresująca dla niektórych osób. Moja ekipa gwarantuje atmosferę pełna humoru, empatii i przede wszystkim rozmowy z klientem. Nad ujęciami pracujemy na nowoczesnym sprzęcie technologicznym gwarantującym najwyższą jakość zdjęć.

Moja oferta obejmuje pełną opcje sesji, w tym opracowanie briefu, rozmowy, dokumentację i retusz cyfrowy.

Dodaj komentarz