Czy warto wybrać fototapetę foliową?

Najpopularniejszym rozwiązaniem na polskim rynku są fototapety foliowe. Jest to rodzaj produktu samoprzylepnego, który drukowany jest na tkaniny poliestrowej. Jest to bardzo podobne rozwiązanie do naklejki ściennej i najwięcej osób decyduję się na to rozwiązanie, ponieważ cena takiej fototapety jest bardzo niska i mamy dostępną bardzo bogatą ofertę różnych wzorów.

Gdzie możemy nakleić fototapetę foliową?

trwała fototapeta do łazienkiFototapeta foliowa jest najlepszym rozwiązaniem do przyklejania na gładkie powierzchnie. Najlepiej jest przykleić ją na meble oraz drzwi, a także szyby, ale również może być naklejona na ściany. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem do pokojów dziecięcych oraz młodzieżowych. Największym plusem takiej fototapety jest to, że bardzo łatwo ją później odkleić i przykleić w inne miejsce. Dobrym rozwiązaniem jest również laminowana trwała fototapeta do łazienki. Taki rodzaj fototapety drukowany jest na podłożu lateksowym i odporny jest na szorowanie oraz czyszczenia także mycie środkami chemicznymi. Możemy ją stosować w dowolnym pomieszczeniu, ponieważ również idealnie nadaje się do łazienki pod prysznic. Jesteś również popularnym rozwiązaniem do kuchni, ale także może być optymalnym rozwiązaniem do dekoracji ściany w sypialni albo też w salonie. Możemy również zdecydować się na fototapetę winylową, która jest najtańszym rozwiązaniem, ale z drugiej strony kosztuje więcej i jest trudniejsza w montażu. Jest najtwardsza ze wszystkich fototapet i dlatego swoje zastosowanie świetnie znajduje w łazience oraz przedpokoju, a także kuchni.

Od wielu lat do sypialni stosuje się fototapety z motywami przyrody. Producenci bardzo często sięgają po motywy związane z egzotycznymi drzewami lub widokami, a także z kolorowymi ptakami. Do sypialni najlepiej jest wybrać kolor nieba albo morze, ponieważ takie widok wprowadza nas w stan błogiego relaksu i jest to najlepsze rozwiązanie do miejsca, w którym będziemy odpoczywać.

Przewiń do góry