Brat nie ma problemów z tynkami maszynowymi

Mój brat uczy się w technikum. Sam wybrał szkołę i nawet nie chciał słuchać rad taty. Jestem pod wrażeniem kierunku na który się zdecydował. Brat uczy się na budownictwie. Zawsze ta branża go interesowała i dzięki szkole będzie mógł uczyć się rzeczy, które go interesują.

Brat uczy się o tynkach maszynowych

tynki maszynoweMój brat jak sobie coś postanowi to zawsze robi wszystko żeby swoje cele osiągnąć. Widzę, że nauka w technikum mu się podoba. Branża mu odpowiada i nie ma problemów z przyswajaniem fachowych pojęć. Ma dobre oceny i rodzice nie muszą obawiać się o jego naukę. Budownictwo to w przyszłości pewna praca. Brat będzie mógł także sobie dorabiać bo sporo osób szuka dobrych fachowców. Okazało się, że szkoła zapewnia także płatne praktyki. W przyszłym tygodniu będzie miał praktyki w firmie i będzie robił tynki maszynowe. Przez pierwsze trzy dni każdy uczeń będzie się uczył jak prawidłowo takie tynki powinno się wykonywać. Następnie przez dwa tygodnie będą robić tynki maszynowe w odpowiednim miejscu. Każdy uczeń dostanie pieniądze, które będą uzależnione od jakości wykonania pracy. Jestem pewna, ze mój brat na pewno bardzo dobrze poradzi sobie z tym zadaniem. On jest zmotywowany i lubi być niezależny. Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy na pewno jeszcze bardziej go zmotywuje. Cieszę się, że brat zdecydował się na porządny zawód. W dzisiejszych czasach liczą się dobrzy fachowcy i mogą oni przebierać w ofertach pracy.

Brat w przyszłości będzie mógł także wyjechać za granicę jeśli będzie chciał. Za granicą jest wiele ofert i wielu klientów szuka specjalistów od tynków maszynowych. Nie każdy umie wykonywać prawidłowo tynki maszynowe więc to jest jego czas żeby na spokojnie się wszystkiego nauczyć. Bratu podobają się praktyki i wraca z nich bardzo zadowolony.