Bank udzielił mi kredytu hipotecznego

Kiedy nie udał mi się związek z Dariuszem to zdecydowałam się, że będę sama. Nie potrzebowałam faceta do szczęścia a samej było mi o wiele lepiej. Zarabiałam porządne pieniądze, jeździłam nowym samochodem i byłam w pełni niezależna finansowo. Miałam właściwie wszystko. 

Nowe mieszkanie na kredyt hipoteczny 

kredyty hipoteczne rzeszówPo kilku miesiącach wynajmowania mieszkania doszłam do wniosku, że warto jednak zainwestować we własny lokal. Właściciel nie pozwalał mi na żadne poważne zmiany w mieszkaniu i doszłam do wniosku, że wezmę kredyt hipoteczny na własne mieszkanie. Zarabiałam dużo i byłam wiarygodna finansowo. Sprawdziłam na jaki okres czasu dostępne były kredyty hipoteczne rzeszów i dzięki temu wiedziałam czego się spodziewać. Udałam się do swojego banku, żeby z doradcą omówić wszelkie sprawy związane z wzięciem kredytu. Interesował mnie okres dwudziestu lat bądź krócej. Planowałam kupić dwupokojowe mieszkanie i nie chciałam go spłacać całe życie. Zarabiałam na tyle dobrze, że dwadzieścia lat to był wystarczający okres. W banku zaoferowano mi kredyt hipoteczny na piętnaście lat. Kiedy doradca wyliczył mi ratę to byłam zaskoczona, ponieważ była wyjątkowo niska. Taki kredyt to zdecydowanie mi odpowiadał. Musiałam tylko czekać na decyzję, ponieważ to było wstępne wyliczenie a nie było pewności, czy bank zgodzi się udzielić mi kredytu na taki okres. Do banku wróciłam po trzech dniach, żeby dostać decyzję. Doradca z zadowoleniem potwierdził, że była zgoda banku. Mogłam kupić mieszkanie. 

Wybrałam piękne mieszkanie w nowym bloku. Meble kupiłam od znajomego, który prowadzi własny salon meblowy i dał mi spore zniżki. W mieszkaniu mogłam robić wszystko co mi się podobało i nawet przybijać gwoździe do ścian. W końcu to było moje własne mieszkanie.