Aktywnie spędzanie czasu na świeżym powietrzu

 

Jako fanka różnego rodzaju sportów zawsze chciałam mieć własny rower. Niestety to marzenie były bardzo długo przeciągane. Raz nie miałam na to odpowiednich funduszy, innym razem warunków do jazdy. W ostatnim mieszkaniu nie miałam również miejsca na przechowywanie roweru. Chyba każdy z nas wie, że nie jest to mały przedmiot i wymaga pewnej przestrzeni.

Kupiłam wymarzony rower

romet gazela 6Jednak teraz gdy przeprowadziłam się do własnego domku jednorodzinnego w końcu miałam miejsce, czas oraz fundusze do uprawiania tego relaksującego sportu. Jednak aby wybrać odpowiedni rower długo czytałam opinii na różnego rodzaju specjalistycznych stronach internetowych. Jedno było pewne. Nie chciałam używanego sprzętu. Wolałam sama być pierwszą właścicielką swojego roweru. To było dla mnie bardzo ważne. W końcu natrafiłam na pewien model. Był to romet gazela 6. Spełniał moje oczekiwania pod względem ustalonych wcześniej parametrów. Dodatkowo uważałam, że był atrakcyjny z wyglądu i będzie czymś względnie ładnym dla mojego oka. Miałam też zaufanie do marki romet. Mój brat był jej wielkim fanem i nigdy nie narzekał. Cena wybranego przeze mnie modelu nie była zbyt wysoka. Te wszystkie czynniki zadecydowały o tym, że wróciłam do swojego domu właśnie z tym rowerem. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona, ponieważ w końcu udało mi się spełnić wielkie marzenie.

Jeszcze tego samego popołudnia udałam się na pierwsza przejażdżkę po okolicznych drogach. Musiałam przyznać, że komfort jazdy był zaskakująco dobry i byłam szczęśliwa. Wiedziałam, że mam coś tylko i wyłącznie dla siebie. Rower dawał mi nowe możliwości i bez większych problemów mogłam spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Nie żałowałam swojego wyboru. Na dodatek zachęcałam do kupna własnego roweru swojego męża.